Vanu ja uusi spordiuudiseid

26.-27.11 2022

Vibulaskmise Eesti karikavõistlustel võitsid meie kooli lapsed mitmeid karikaid.

U-13 vanuseklassis võitis Kaisa Kraav I koha ja Hanna Ansen III koha. Sama vanade poiste seas II koht Mattias Kraav ja III koht Tormi-Tristijan Valinu. U-15 tütarlaste seas tuli kolmikvõit – I koht Nora Haas, II koht Ketter Silt ja III koht Kairid Eleen Sinikas. Väga tublid olid ka U-13 vanuseklassis 4. kohaga Ranno Laande, 5. kohaga U-15 vanuseklassis Mikk Mihkelson ja U-18 vanuseklassis Mart Mihkel Makko.

[19.12.2022 11:59] Andres Saks

TV- 10 Olümpiastarti 30.11.2022

Kohilas toimunud Rapla maakonna TV-10 Olümpiastarti esimesel võistlusel saavutas Markus Kasepõld III koha 60 m jooksus ajaga 9,53 ja kõrgushüppes 1.15-ga. Ron Kensap jagas kõrgushüppes III-IV kohta 1.15-ga. Lilli Lauretta Lepikult tuli kõrgushüppes III kohale 1.20-ga.

Rahvastepall 01.12.2022

I-III klassi rahvastepallivõistlustel saavutati tubli II koht. Võistkonnas mängisid Ain Markus, Mick, Nele, Karina, Liseth-May, Freddy, Kristof ja Kristella.

 

Raplamaa parimate koolisportlaste vastuvõtul käis meie koolist 9 õpilast:

KETTER SILT vibu - Eesti noorte MV U15 I koht

HANNA HANSEN vibu - Rahvusvaheline Järvakandi Open/T.Kivilo memoriaal U13 I koht

KAISA KRAAV vibu - Rahvusvaheline Järvakandi Open/T.Kivilo memoriaal U13 II koht

MATTIAS KRAAV vibu - Rahvusvaheline Järvakandi Open/T.Kivilo memoriaal U13 4. koht

MIKK MIHKELSON vibu - Eesti noorte MV U15 I koht

MART MIHKEL MAKKO vibu - Eesti MV täiskasvanute klass võistkondli võistlus 6. koht

Kõigi treener Eve Kivilo

MARKUS KASEPÕLD kardisport - Eesti MV kardispordi sarja kokkuvõttes klass Micro 60 I koht

Juhendaja: Marko Kasepõld

ALBERT ALTMETS /ROSANNA ARU Rapla VK

Maailma MV standardtansudes lasteklass peotants III koht

Maailma MV ladinaameerika tansudes lasteklass peotants 4. koht

treener: Alari Liiv

LILLI LAURETTA LEPIKULT tantsuline võimlemine -ARTISTLIKU TANTSU MAAILMA MV, KADI VÕIMLEJAD, ALADINID II koht ,LEEDU KV 2022 III koht

Treener: Kadi Saks

Ja nüüd juba alanud aastasse!

 

Reedel 20. jaanuaril toimusid Rapla Sadolin Spordihoones Rapla maakonna koolinoorte saalijalgpalli meistrivõistlused. Väga tublilt mängisid meie kooli võistkonnad. Tüdrukud saavutasid I koha. Võideti Kehtna ja Kaiu kooli võistkondi. Võistkonnas mängisid Meribel Laande, Kadi Suup, Maribel Laidmets, Rosemary Rückenberg, Päikeriin Valinu ja Lisete Velks. Poisid saavutasid tubli II koha. Finaalis kaotati karistuslöökidega Hagudi kooli võistkonnale. Kolmandaks tuli Kehtna kool. Võistkonda kuulusid Rasmus Anniko, Ruuben Põldmaa, Martin Arro, Markus Anniko, Taaniel Palmisto ja Henriko Vaarpuu. Palju õnne!