Uudiseid spordirindelt ja mujalt - UUENDATUD 16.03

4. ja 5. märtsil toimusid Sakus Eesti sisemeistrivõistlused vibulaskmises. Eesti meistriks tulid tüdrukute U 15 vanuseklassis Ketter Silt ja U 13 vanuseklassis Hanna Ansen. Hõbemedali saavutas U 13 vanuseklassis Mattias Kraav. Väga tublid olid ka teised laskurid U 13 vanuseklassis 4. koht Ranno Laande, 10. koht Tormi-Tristijan Valinu ja 11. koht Ain Markus Välja. U 18 vanusklassis Nora Haas 10. ja Mikk Mihkelson 11. koht.

Väga edukalt laskis Ketter ka täiskasvanute seas, saavutades 5. koha.

38. Eesti omavalitsuste talimängudel Elvas 4. ja 5. märtsil esindasid Kehtna valda meie kooli õpilased Karl Martin Vassil, kes saavutas M16 vanuseklassis lumelaua võistlustel I koha ja Maribel Laidmets lauatennises, võistkondlikult 13. koht 22 valla seas.

Palju õnne!

Rohkem uudiste ja tulemuste kohta leiab Kehtna valla kodulehelt:

https://sport.kehtna.ee/uudised/selle-talve-taehtsaim-vibuvoistlus-peetud-sise-eesti-mv-sakus

https://sport.kehtna.ee/uudised/38-eesti-omavalitsuste-talimaengud-4-5-maertsil-2023-elvas

 

11. märtsil võistlesid meie kooli õpilased Daniel ja Dominik Samuel K. Palusalu mälestusvõistlustel. 3. kl õpilane Daniel (U10) võitis kuus matši ja 1. koha. 6. kl Dominik (U14) alistas vastase kolmes matšis ja kaotas ühe, saavutades 3. koha.

Palju õnne! Rohkem infot leiad siit https://sport.kehtna.ee/.../hammerlocki-maadlejad-k...

[Eile 10:46] Andres Saks

Elvas toimus 27. veebruarist 4. märtsini tantsuolümpia, kus osalesid 22 erineva tantsustiili esindajad. Võistlustantsus osales ka meie kooli 5. klassist Albert Altmets (tantsuklubist Mustang, paariline Rosanna Aru Vesiroosiosi koolist). Võisteldi tantsude kaupa eraldi ning üks paar sai valida kuni kuus erinevat tantsu. Albert ja Rosanna võitsid kuldmedali viies tantsus (aeglane valss, Viini valss, samba, pasodoobel ja džaiv) ning hõbemedali quickstep'is.

10. märtsil toimus Valtu Spordimajas Raplamaa koolinoorte lauatennise võistkondlik võistlus. 1.-5. klasside arvestuses saavutasid teise koha Oliver Põldmaa ja Albert Altmets.

Samal päeval toimus 13. korda Raplamaa poiste-solistide võistulaulmine. Konkursi eesmärgiks on edendada ja propageerida poiste laulu ning valida välja Raplamaa esindajad Eesti Meestelaulu Seltsi korraldatavale "XIII üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise" konkursile. 10-11aastaste poiste kategoorias võitis meie Albert Altmets (5. kl) ja 7-9aastaste kategooriast pääses lõppvõistlusele ka Freddy Kivi (3. kl).